Read More Field (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
