Read More Field (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Default
it: Predefinito

en: Teaser
it: Anteprima

en: Text
it: Testo

en: Hidden
it: Nascosto

en: Text format
it: Formato del testo

en: Field types
it: Tipi di campo
