Read More Field (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Default
oc: Per defaut

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Text
oc: Tèxte

en: Hidden
oc: Amagat

en: Text format
oc: Format de tèxte
