Read More Field (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Text
fa: متن

en: Hidden
fa: پنهان

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
