Read More Field (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: Hidden
ps: پټ

en: Text format
ps: متن بڼه
