Read More Field (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Read more
ru: Подробнее

en: Default
ru: По умолчанию

en: Teaser
ru: Анонс

en: Text
ru: Текст

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Teaser text
ru: Текст анонса

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Field types
ru: Типы полей
