Read More Field (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Default
tr: Varsayılan

en: Teaser
tr: Özet

en: Text
tr: Metin

en: Hidden
tr: Gizli

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Field types
tr: Alan tipleri
