Read More Field (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Read more
uk: Читати далі

en: Default
uk: Базово

en: Teaser
uk: Анонс

en: Text
uk: Текст

en: Hidden
uk: Приховано

en: Teaser text
uk: Текст анонсу

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Field types
uk: Типи полів
