Read More Field (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Read more
ast: Lleer más

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: Hidden
ast: Anubríu
