Read More Field (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Read more
cs: Číst dál

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Hidden
cs: Skryté

en: Text format
cs: Formát textu

en: Field types
cs: Typy polí
