Read More Field (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
