Read More Field (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Read more
et: Loe edasi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Hidden
et: Peidetud

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Field types
et: Väljade tüübid
