Read More Field (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Text
hi: लेख

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप
