Read More Field (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Text format
ro: Formatare text

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
