Read More Field (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Read more
hu: Tovább

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Text
hu: Szöveg

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Teaser text
hu: Bevezető szöveg

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Hidden text
hu: Rejtett szöveg
