Read More Field (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Text
ne: अक्षर

en: Hidden
ne: लुकेको
