Read More Field (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
