Read Time Calculator (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Word count
da: Ordtælling

en: Minutes
da: Minutter

en: Display format
da: Visningsformat
