Read Time Calculator (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Word count
lv: Vārdu skaits

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts
