Read Time Calculator (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Word count
ru: Число слов

en: Minutes
ru: Минуты

en: Display format
ru: Формат отображения

en: Calculated
ru: Рассчитанный
