Read Time Calculator (1.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ
