Read Time Calculator (1.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Word count
ca: Contador de paraules

en: Minutes
ca: Minuts

en: Display format
ca: Format de la presentació
