Read Time Calculator (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης
