Read Time Calculator (1.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Word count
fa: شمارش کلمات

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Display format
fa: قالب‌بندی نمایش
