Read Time Calculator (1.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Preview
fr: Aperçu

en: Text Color
fr: Couleur de texte

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Display Settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Padding
fr: Remplissage

en: Word count
fr: Nombre de mots

en: Display format
fr: Format d'affichage

en: Calculated
fr: Calculé
