Read Time Calculator (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Minutes
he: דקות

en: Display format
he: סגנון תצוגה
