Read Time Calculator (1.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Preview
hu: Előnézet

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Padding
hu: Belső margó

en: Word count
hu: Szavak száma

en: Minutes
hu: Perc

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum
