Read Time Calculator (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು
