Read Time Calculator (1.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Word count
nl: Aantal woorden

en: Minutes
nl: Minuten

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Calculated
nl: Berekend
