Read Time Calculator (1.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Display format
ro: Formatul la afișare
