Read Time Calculator (1.0.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Padding
fi: Täyte

en: Word count
fi: Sanojen määrä

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: Calculated
fi: Laskettu
