Read Time Calculator (1.0.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Preview
gl: Vista previa

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Word count
gl: Contar palabras

en: Display format
gl: Formato de presentación
