Read Time Calculator (1.0.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Preview
ja: プレビュー

en: Text Color
ja: 文字色

en: Background Color
ja: 背景色

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Minutes
ja: 分

en: Enabled Content Types
ja: コンテンツタイプを許可

en: Display format
ja: ディスプレイフォーマット
