Read Time Calculator (1.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Minutes
lt: Minutės

en: Display format
lt: Rodymo formatas
