Read Time Calculator (1.0.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Preview
pl: Podgląd

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Word count
pl: Liczba słów

en: Minutes
pl: Minuty

en: Display format
pl: Format wyświetlania
