Read Time Calculator (1.0.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Text Color
pt: Cor do Texto

en: Background Color
pt: Cor de fundo

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Word count
pt: Contador de palavras

en: Minutes
pt: Minutos

en: Display format
pt: Formato de exibição
