Read Time Calculator (1.0.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Text Color
pt: Cor do texto

en: Background Color
pt: Cor de Fundo

en: Display Settings
pt: Exibir Definições

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Word count
pt: Número de palavras

en: Minutes
pt: Minutos

en: Enabled Content Types
pt: Activar Tipos de Conteúdo

en: Display format
pt: Formato da vista

en: Calculated
pt: Calculado
