Read Time Calculator (1.0.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Word count
sv: Antal ord

en: Minutes
sv: Minuter

en: Display format
sv: Visningsformat
