Read Time Calculator (1.0.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Minutes
tr: Dakika

en: Display format
tr: Görüntüleme biçimi
