Read Time Calculator (1.0.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: Word count
uk: Кількість слів

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Display format
uk: Формат відображення
