Read Time Calculator (1.0.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Preview
vi: Xem trước

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Word count
vi: Đếm từ

en: Minutes
vi: Phút
