Personal reader (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: new
mg: vaovao

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Node
mg: Fehy

en: Log in
mg: Fidirana
