Personal reader (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (21 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Title
no: Tittel

en: Content
no: Innhold

en: new
no: ny

en: Edit
no: Rediger

en: Search
no: Søk

en: - None -
no: - Ingen -

en: Node type
no: Innholdstype

en: Unknown
no: Ukjent

en: action
no: handling

en: Created
no: Opprettet

en: Create
no: Opprett

en: Log in
no: Logg på

en: Logout
no: Logg ut

en: Browser
no: Nettleser

en: Posts
no: Innlegg

en: Reply
no: Svar

en: Aggregator
no: Nyhetsinnsamler

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: No items found
no: Ingen poster funnet

en: Filter format
no: Filterformat
