Personal reader (1.0.0-alpha2) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: new
fy: nij

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Unknown
fy: Unbekend

en: Log in
fy: Ynlogge
