Personal reader (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: new
sq: i ri

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: action
sq: aksioni

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Create
sq: Krijo

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Posts
sq: Dërgime

en: Reply
sq: Përgjigju

en: Aggregator
sq: Agregues
