Personal reader (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Read more
vi: Xem thêm

en: new
vi: mới

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: - None -
vi: - Không -

en: Node type
vi: Kiểu node

en: Unknown
vi: Không rõ

en: action
vi: hành động

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Create
vi: Tạo

en: General
vi: Tổng quát

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Close
vi: Đóng

en: Logout
vi: Thoát

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Bookmark
vi: Liên kết lưu

en: Reply
vi: Phản hồi

en: Read
vi: Đọc

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình

en: No items found
vi: Không tìm thấy
