Personal reader (1.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: new
ps: نوی

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: General
ps: ټوليز

en: Log in
ps: ننوتون

en: Close
ps: تړل

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Posts
ps: ليکنې

en: Reply
ps: ځواب

en: Aggregator
ps: غونډونکی

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
