Personal reader (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Read more
sv: Läs mer

en: new
sv: nytt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: - None -
sv: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Unknown
sv: Okänd

en: action
sv: åtgärd

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Create
sv: Skapa

en: Other
sv: Övriga

en: Log in
sv: Logga in

en: Close
sv: Stäng

en: Logout
sv: Logga ut

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Posts
sv: Inlägg

en: Reply
sv: Besvara

en: Aggregator
sv: Nyhetssamlare

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Like
sv: Gilla

en: Filter format
sv: Format för filter
