Personal reader (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: new
ta: புதிய

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: action
ta: நடவடிக்கை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Other
ta: மற்றவை

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Close
ta: மூடு

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: Browser
ta: உலவி

en: Posts
ta: இடுகைகள்

en: Reply
ta: மறுமொழி

en: Aggregator
ta: திரட்டி
