Personal reader (1.0.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: new
bo: གསར་བ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Other
bo: གཞན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Aggregator
bo: མཉམ་རུག་ལག་ཆ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ
